„ZTE Hawkeye“ – akimis valdomas ir lipnus išmanusis

Kinų bendrovė ZTE yra pakankamai autoritetingas žaidėjas vidaus rinkoje, o pastaraisiais metais gamintojas aktyviai veržiasi į tarptautinį lygį. Norėdamas pritraukti daugiau dėmesio Kinijos prekinis ženklas parodoje CES 2017 pristatė išmanųjį telefoną „ZTE Hawkeye“ (Sakalo akis), kuris savo pavadinimą ir keletą funkcijų gavo remiantis rezultatais balsavimo, surengto visuotinio finansavimo projekto „Project CSX“ rėmuose. „ZTE Hawkeye“ išankstinis užsakymas prasideda III ketvirtį „Kickstarter“ svetainėje. Naujiena kainuos 199 JAV dolerius.

ZTE Hawkeye

Išmanusis telefonas suteiks galimybę prasukti ilgus internetinių svetainių ir meniu puslapius žvilgsniu, naudojant jutiklius, stebinčius naudotojo akių judėjimą. Perėjimą iš vieno puslapio į kitą bus galima atlikti prietaisą valdant balsu.

Kita intriguojančia „ZTE Hawkeye“ funkcija taps dėklas su lipniu galiniu skydeliu, kuris užtikrins patikimą sukibimą su bet kokiu paviršiumi, įskaitant stiklą ir veidrodį.

ZTE Hawkeye

Prietaiso tikslios specifikacijos nebuvo paskelbtos, tačiau kūrėjai pažadėjo 5,5 colių įstrižainės 1920×1080 taškų raiškos ekraną, pirštų atspaudų jutiklį, dviejų SIM ir microSD kortelių palaikymą, dvigubą galinę kamerą, talpią bateriją su greito įkrovimo technologija, Hi-Fi garso lustą ir „Android 7.0 Nougat“ OS .

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti