„ZTE Blade V8 Pro“ gavo dvigubą 13 mln vaizdataškių kamerą

ZTE pristatė išmanųjį telefoną „Blade V8 Pro“ su operacine sistema „Android 6.0.1 Marshmallow“. Naujienos anonsas suorganizuotas parodoje CES 2017, kuri šiomis dienomis vyksta Las Vegase (Nevada, JAV).

Prietaisas aprūpintas SoC „Qualcomm Snapdragon 625“. Šis lustas jungia aštuonis 2,0 GHz branduolius su „ARM Cortex-A53“ architektūra, ‚Adreno 506“ grafikos greitintuvą ir korinio ryšio modemą X9 LTE, kuris užtikriną darbą ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio tinkluose.

ZTE Blade V8 Pro

Išmanusis telefonas turi 5,5 colių ekraną su IPS matrica. Raiška yra 1920 × 1080 taškų, kuri atitinka Full HD formatą. Galinėje prietaiso pusėje įmontuota dviguba kamera su dviem 13 mln vaizdataškių jutikliais. Pritaikytas fazinis AF ir dviguba LED blykstė. Priekyje rasite kamerą asmenukėms su 8 mln vaizdataškių jutikliu.

ZTE Blade V8 Pro

Įrenginys turi 3 GB RAM, 32 GB flash atminties, microSD lizdą, Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac ir Bluetooth 4.2 adapterius, GPS imtuvą ir du lizdus SIM korteles. Maitinimą suteikia 3140 mAh talpos akumuliatorius. Matmenys 156 × 77 × 9,1 mm, svoris – 185 gramai.

Naujiena kainuos apie 230 $.

Pin It

2 komentarų apie “„ZTE Blade V8 Pro“ gavo dvigubą 13 mln vaizdataškių kamerą

  1. Žiūriu, jog šitas gamintojas parametrais nelenktyniauja su kitais. Žinoma, segmenta vidutiniškas. Šiaip geriausias visiems pavyzdys būtų apple kompanijos išmanieji, kurie su aparatiniais parametrų dydžiais neperlenkia lazdos, deda tokius, kokius pavyks pilnai išnaudoti.

    Dabar ne į temą. Dovanokit. Norisi gero. 🙂 Derėtų žodį pikselį pakeisti į vaizdataškį arba į vaizdo elementą. Negi sunku žodynais pasinaudoti(http://www.zodynai.ff.vu.lt/). Kam vartoti kitos kalbos žodį, kai yra lietuviškas. Ko gero, pačiam autoriui ir skaitytojams smagiau yra skaityti. Angliški žodžiai skirti anglų kalbai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.