„ZTE Axon 7 Max“ gavo 3D ekraną bei kamerą su spalvotu ir monochrominiu jutikliu

Šiandien Pekine ZTE pranešė apie išmanųjį telefoną „Axon 7 Max“, kuris užbaigė pilnavertės flagmanų linijos formavimą. Naujiena gavo metalinį korpusą, atnaujintą techninę įrangą ir bus pozicionuojamas kaip universalus įrankis, skirtas atkurti daugialypės terpės turinį.

ZTE Axon 7 Max

„ZTE Axon 7 Max“ naudoja dvigubą kamerą su 13 MP „Sony“ spalvotu ir monochrominiu jutikliu. Šalia yra dviejų spalvų dviguba LED blykstė, lazerinis autofokusas ir pirštų atspaudų skaitytuvas, analizuojantis ne tik odos linijų raštą, bet ir spalvą, pulsą ir kitus biologinius parametrus. Kaip šie, nuolat kintantys, rodikliai padės identifikuoti žmogų gamintojas nepatikslino. „Geležies“ pagrindą sudaro 8 branduolių „Snapdragon 625“, 4 GB RAM ir 64 GB pastovios atminties.

ZTE Axon 7 Max

Naujiena išsiskiria 6 colių Full HD raiškos ekranu, atkuriančiu trimatį vaizdą, kuris turėtų būti matomas plika akimi. Išmanusis telefonas taip pat pasižymi puikiu garsu, kurį užtikrina Hi-Fi lustas „AK 4962“, stiprintuvas „SmartPA“ ir „Dolby Atmos“ technologija. Prietaisą maitina 4100 mAh baterija, palaikanti greito įkrovimo technologiją „Quick Charge 3.0“. Yra USB Type-C prievadas. Funkcionalumą užtikrina operacinė sistema „Android 6.0“.

„ZTE Axon 7 Max“ pardavimai prasidės lapkričio 3 d. Jis įvertintas 442 doleriais.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti