„UHANS U300“ – geriausias išmanusis su 4GB RAM?

Bendrovė UHANS jau tuo išleis išmanųjį U300, kuris papildys gamintojų stilingų prietaisų liniją. Jo kūrėjai ambicingai teigia, kad naujiena gali pretenduoti į geriausio išmaniojo telefono su 4 GB RAM titulą ir pabrėžia, kad jų prietaisas nepanašus į jokius rinkoje esančius gaminius.

UHANS U300

Pretenzijos į lyderystę prasideda nuo išvaizdos, kurios stilius primena prabangius „Vertu“ prietaisus. Galinis dangtelis padengtas natūralia oda iš Italijos, kuri pasižymi padidintu atsparumu dėvėjimuisi.

Naujasis išmanusis telefonas gavo aštuonių branduolių procesorių MT6750, 4 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties su galimybe pastarąją išplėsti iki 64 GB talpos microSD kortele. „UHANS U300“ aprūpintas ekranu, kurio įstrižainė yra 5,5 colių, o raiška – Full HD. Nepamiršo gamintojas ir kamerų: gale rasite 13 megapikselių modulį, o asmenukėms pasiūlė 5 MP jutiklį.

UHANS U300

Tarp kitų išmaniojo savybių verta paminėti 4750 mAh bateriją, pirštų atspaudų jutiklį, Wi-Fi, 4G LTE ir Bluetooth ryšių modulius bei dviejų SIM kortelių palaikymą. Apie naujienos išleidimo datą ir kainą kol kas nieko nepranešta.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Rodyti komentarus (17)