„Sony“ pristato belaides ausines sportuojantiems su triukšmo slopinimo funkcija

„Sony“ pristato tris naujus triukšmą slopinančių ausinių modelius, skirtus aktyviam ir stilingam muzikos mylėtojui. Šios aukštos kokybės funkcionalios ausinės tinka pačiose įvairiausiose situacijose – nuo didelio intensyvumo treniruočių iki jogos užsiėmimu ar kasdienių pasivaikščiojimų. Pažangiausias „Sony“ ausinių modelis „WF-SP700N“ – tai pirmosios belaidės ausinės pasaulyje, kurios aprūpintos triukšmą slopinančia technologija ir yra atsparios aptaškymui.

Naujose ausinėse naudojama inovatyvi „Sony“ triukšmo slopinimo technologija leidžia dėmesį sutelkti į treniruotę ir mėgautis asmeniniu garso takeliu atsiribojus nuo sporto salės triukšmo. Tuo metu treniruojantis lauke galima įsijungti foninio garso režimą „Ambient Sound“, kuris leidžia girdėti svarbius pašalinius garsus. Ausinės taip pat aprūpintos populiaria „Sony“ funkcija „EXTRA BASS“, kuri skambančiai muzikai suteikia gilesnių žemų dažnių įspūdį, o dar asmeniškesnį skambesį galima gauti pasitelkus per programėlę „Sony | Headphones Connect“ reguliuojamą ekvalaizerį.

Belaidės ausinės „WF-SP700N“

„Sony“ ausinių „WF-SP700N“ modelis turi IPX4 reitingą ir yra atsparus drėgmei, todėl šias ausines galima be baimės dėvėti lietuje ar smarkiai liejant prakaitą sporto salėje. Ausinių kištukai turi vidiniam ausies kaušeliui pritaikytus laikiklius, todėl jas galima patikimai įsidėti ir užsiimti itin aktyvia veikla.

Šių ausinių modelis yra skirtingų spalvų įskaitant rožinę, geltoną, juodą ir baltą, todėl jas galima priderinti prie asmeninio sportinės aprangos stiliaus. Kartu su „WF-SP700N“ modeliu pridedamas įkrovimo dėklas su baterija. Todėl ausinių baterijoms išsikrovus po 3 valandų, jas dar du kartus bus galima įkrauti iš dėklo, taip bendra jų veikimo trukmė sudaro iki 9 valandų.

Į „WF-SP700N“ ausines integruotas NFC lustas, todėl jas galima automatiškai susieti su telefonu vos prilietus. Naudojantis programėle „Sony | Headphones Connect“ galima keliais prisilietimais prie ausinių įjungti anksčiau išsaugotus ekvalaizerio ar aplinkos nustatymus.

Belaidės ausinės „WI-SP600N“ ir „WI-SP500“

Naujieji „Sony“ ausinių modeliai „WI-SP600N“ ir „WI-SP500“ skirti sportuojančių ir aktyviai laisvalaikį leidžiančių žmonių poreikiams. „WI-SP600N“ yra aprūpintos ta pačia triukšmo slopinimo technologija kaip ir anksčiau minėtas aukštesnės klasės modelis, šios ausinės taip pat atsparios drėgmei. Jų baterijos darbo trukmė siekia iki 6 valandų, o už kaklo kabinama juostele sujungti ausų kištukai išsiskiria ergonomišku dizainu ir patikimai priglunda prie ausies.

Tuo metu „WI-SP500“ ausinių modelis turi atviro tipo ausinių kištukus, kurie praleidžia foninius garsus, taip pat NFC lustą ir IPX4 atsparumo aplinkos poveikiui reitingą. Šių belaidžių ausinių baterijos darbo laikas siekia iki 8 valandų, todėl treniruotis su jomis galima dar ilgiau. Specialiai aktyviems užsiėmimas sukurti ausinių kištukai su nelygiu paviršiumi patikimai įsistato į ausies kanalą.

„Sony“ ausinių „WF-SP700N“ modelis prekyboje pasirodys gegužės mėnesį, „WI-SP600N“ – birželio mėnesį. Tuo metu „WI-SP500“ bus galima įsigyti nuo balandžio mėnesio už maždaug 90 eurų kainą.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti