„Sharp“ išmanieji telefonai 2018 metais atvyks Į Europą

„Sharp“ ketina pradėti pardavinėti savo naujausius išmaniuosius telefonus Europos rinkoje. Atitinkamas pareiškimas buvo paskelbtas parodoje IFA 2017, kuri šiuo metu vyksta Berlyne (Vokietija).

Tai, kad „Sharp“ planuoja pasiūlyti mobiliuosius prietaisus Europos vartotojams, pranešė korporacijos generalinis direktorius Tai Jeng-wu. Tikimasi, kad pirmieji išmanieji telefonai Europos rinkai bus pristatyti 2018 metais parodoje „Mobile World Congress“ (MWC), kuri kasmet vyksta Barselonoje, Ispanijoje.

Pažymima, kad „Sharp“ išmaniųjų patekimą į Europos rinką rems bendrovė „Hon Hai Precision Industry“ (Foxconn). Prisiminsime, kad praėjusių metų pradžioje „Sharp“ sudarė susitarimą parduoti turtą šiam Taivanio elektronikos gamintojui. 2016 m. rugpjūčio mėn. Kinijos antimonopolinės institucijos patvirtino „Sharp“ kontrolinio akcijų paketo (64%)  pardavimą „Foxconn“ už 3,8 mlrd. JAV dolerių.

Tikimasi, kad Europoje „Sharp“ išmaniųjų telefonų bus galima įsigyti ateinančių metų antrąjį ketvirtį. Daugiau informacijos apie savo planus bendrovė kol kas neatskleidė.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti