„Samsung“ parduotuvės atidarymas: olimpiečiai ir virtuali realybė

Šiandien prekybos ir pramogų centre „Mega“, duris atvėrė pirmoji  Kaune specializuota, itin moderni „Samsung“ parduotuvė. Atidarymo metu lankytojai pasinėrė į virtualų sporto pasaulį: savo jėgas išbandė motociklų, irklenčių, irklavimo rungtyse, o sporto subtilybių mokėsi iš paties olimpinio vicečempiono Sauliaus Ritter.

Atidarymo renginyje kauniečiai ne tik klausėsi patarimų iš bene garsiausio šalies irkluotojo, tačiau turėjo unikalią galimybę išbandyti irklavimo ir irklentės simuliatorius, kurtus bendradarbiaujant su lietuvių mokslininkais iš KTU ir kompanija „Telesoftas“ bei motociklo simuliatorių, kurtą  kartu su „BMW“. Tuo tarpu sporto motyvatorė Vlada Musvydaitė kvietė susirungti virtualios realybės sporto rungtyse bei laimėti išmanias apyrankes „Gear Fit2”.

1

„Džiugu, kad specializuotą „Samsung“ parduotuvę nuo šiol turės ir Kaunas. Drąsiai galima sakyti, kad tai moderniausia mūsų parduotuvė Baltijos šalyse. Be išmaniųjų prietaisų ir televizorių, čia bus galima rasti virtualios realybės zoną. Be to, užtikriname, kad į visus rūpimus klausimus lankytojams atsakys geriausiai „Samsung“ produkciją išmanantys specialistai ir, esant norui, pamokys ja naudotis“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.
vr
Atnaujintame prekybos ir pramogų centre „Mega“ įsikūrusioje parduotuvėje lankytojai ras „Samsung“ išmaniuosius telefonus, laikrodžius apyrankes, jų priedus ir aksesuarus, taip pat televizorius. Galės kreiptis dėl išmaniųjų telefonų draudimo „Galaxy Care“ bei pasinaudoti „Buy Back“ – seno telefono pakeitimo į nuolaidą naujam programa.

3

PRANEŠIMAS ŽINIASKLAIDAI

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti