„Samsung“ lietuviams pristato 4K raiška filmuojančią kamerą „Gear 360“

Praėjus vos keliems mėnesiams nuo naujausio „Samsung“ flagmano „Galaxy S8” pristatymo, visiems socialinių tinklų mylėtojams Lietuvoje nuo dabar galima įsigyti ir naujausią 360 laipsnių kampu filmuojančią kamerą „Samsung Gear 360“. Naudodamiesi šiuo įrenginiu vartotojai galės kurti įtraukiančius 360 laipsnių aprėpties vaizdo įrašus, o, panorėjus, akimirksniu jais pasidalinti ir socialinių tinklų profiliuose. Šių metų kameros modelis pasižymi ne tik nauju, patogesniu dizainu, bet ir patobulintomis techninėmis savybėmis bei galimybe filmuoti 4K raiška.

„Gear 360“ kamera leidžia vartotojams nufilmuoti vaizdo įrašus 360 laipsnių kampu, kuriuos žiūrint galima pasijusti tarsi esant pačiame įvykių centre. Itin ryškus ir detalus vaizdas išgaunamas dėl to, kad kamera pasižymi dvigubais 8.4 megapikselių plataus kampo lęšiais, leidžiančiais fiksuoti 15 megapikselių nuotraukas bei 360 laipsnių 4K vaizdo įrašus. Ryškūs F2.2 lęšiai leidžia išgauti detalų vaizdą, net jei fotografuojama ar filmuojama prasto apšveitimo sąlygomis.

Tam, kad kurti turinį būtų dar paprasčiau, naujoji „Gear 360“ kamera turi papildomų fotografavimo ir filmavimo režimų bei redagavimo įrankių. Be to, 360 laipsnių kampu nufilmuota medžiaga gali būtų konvertuojama į standartinius formatus paprastesniam turinio dalinimuisi su kitais.

Gear 360

Naujoji kamera taip pat palaiko aukštos kokybės 360 laipsnių tiesioginę vaizdo transliaciją*. Naudojantis Wi-Fi arba USB jungtimi, vartotojas gali iš karto perkelti turinį iš kameros į su ja suderintą išmanųjį telefoną arba kompiuterį**. Su naująja kamera filmuojamas turinys taip pat gali būti gyvai transliuojamas socialiniame tinkle „Facebook“, „Youtube“ ar „Samsung“ virtualios realybės platformoje.

Atnaujintas ir „Gear 360“ dizainas: nors įrenginio spalvos išlieka juoda ir balta, tačiau astronauto šalmą primenantis korpusas kur kas lengvesnis ir kompaktiškesnis, nei senesnio modelio. Patogumo suteikia ir integruotas stovas, patogiai viena ranka prietaisą laikyti leidžianti rankena bei suderinamumas su trečiųjų šalių priedais bei stovais.

Naująją kamerą Lietuvoje galima įsigyti jau nuo šiandien už 249 Eur.

* Gyvoms transliacijoms palaikyti reikalinga „Nougat“ operacinės sistemos versija.

** Naujausia „Gear 360“ suderinama su „Samsung“ flagmanais, įskaitant „Galaxy S8“ and „S8+“; „Galaxy S7“ and „S7 edge“; „Galaxy Note5“; „Galaxy S6“, „S6 edge“ and „S6 edge+“; „Galaxy A5 (2017)“ ir „Galaxy A7 (2017)“. „Gear 360“ suderinami su „iOS 10.0”  operacinę sistemą palaikančiais įrenginiais „iPhone 7“, „iPhone 7 Plus“, „iPhone 6s“, „iPhone 6s Plus“ ir „iPhone SE“, taip pat „Windows“/ „Mac“ kompiuteriais.

Šaltinis Pranešimas žiniasklaidai

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti