„Samsung“ dėvimi įrenginiai nuo šiol suderinami ir su „iOS“

„Samsung Gear S3”, „Gear S2” ir „Gear Fit2“ dabar veikia ir su „iOS“ operacinę sistemą palaikančiais išmaniaisiais

Nuo šiol visi naujausi „Samsung“ dėvimi išmanieji prietaisai yra suderinami su „iOS“ operacine sistema. Tai galioja išmaniesiems laikrodžiams „Gear S3” bei „Gear S2“ ir išmaniajai apyrankei „Gear Fit”.

Jau šiandien, vartotojai gali atsisiųsti programėlę „Samsung Gear S“ arba „Samsung Gear Fit2“ į „iOS“ operacinę sistemą palaikančius įrenginius*, tam kad galėtų naudotis „Samsung“ prietaisais „Gear S2”, „Gear S3” ar „Gear Fit2”. Programėles galima rasti internetinėje parduotuvėje „Apple App Store“ arba adresu www.apps.samsung.com/gear. Sėkmingai atsisiuntus vieną iš programėlių, teliks paspausti ant komandos „Connect to Gear“ („prisijungti prie „Gear“) ir „iOS“ įrenginys automatiškai sinchronizuosis su „Samsung“ dėvimuoju prietaisu.

„Visada ieškome būdų pagerinti mūsų pasiūlymus ir atsižvelgiame į žmonių norus. Tai galioja ir dėvimiems išmaniesiems įrenginiams bei jų suderinamumui su „iOS“ platformą palaikančiais telefonais. Nuo šiol tokių telefonų savininkai galės išnaudoti kur kas daugiau mūsų kompanijos dėvimųjų prietaisų privalumų“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.   „iOS“ vartotojai nuo šiol netrukdomai galės naudotis pačiu naujausiu išmaniuoju laikrodžiu „Samsung Gear S3”, kuriam būdingas nesenstantis dizainas, atsparumas vandeniui (IP68 standartas), integruotas GPS, barometro bei spidometro programėlės. Savininkai taip pat galės sekti savo aktyvumą, matyti nueitą atstumą, išdegintas kalorijas bei pasimatuoti pulsą. Išmanusis laikrodis, kuriuo prekyba Lietuvoje prasidės jau sausio 16 d., turi du modelius: sportišką „Gear S3 frontier” aktyviems ir „Gear S3 classic” norintiems elegancijos. Nuo laikrodžio modelio priklausys, kokiomis įrenginio funkcijomis „iOS“ vartotojai galės naudotis nevaržomai.

Daugiau informacijos galima rasti čia: http://www.samsungmobilepress.com arba news.samsung.com/galaxy.

*Suderinama su šiais įrenginiais: „iPhone 5“, „iPhone 5S“, „iPhone 5C“, „iPhone 6“, „iPhone 6+“, „iPhone 6S“, „iPhone 6S+“, „iPhone 7“, „iPhone 7+“ and „iPhone SE“ („iOS 9.0 ir naujesnė)

**Funkcijos gali skirtis priklausomai nuo regiono ir paslaugų tiekėjo. Funkcionalumas, savybės, specifikacijos ir kita informacija apie produktą, pateikta šiame pranešime, įskaitant, bet neapsiribojant privalumais, dizainu, kainodara, komponentais, eksploatacinėmis savybėmis, prieinamumu ir pajėgumu, gali kisti be išankstinio įspėjimo ar įsipareigojimo.

Pranešimas žiniasklaidai

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti