Pasiilgusiems klasikinių žaidimų siūlome konsolę „NES Game Machine“

Matydami šiuolaikinius kompiuterinius žaidimus nuolat nostalgiškai dūsaujate dėl pirmųjų žaidimų konsolių? Tokiems kaip Jūs Kinai skuba į pagalbą ir siūlo įsigyti žaidimams skirtą mini kompiuterį, kuris sugrąžins Jus daugybę metų atgal ir suteiks galimybę mėgautis legendiniais žaidimais „Bomberman“, įvairiausiomis „Mario“ versijomis, „PacMan“ ir t.t.

Internetinėje parduotuvėje „Tomtop.com“ dabar galima įsigyti „NES Game Machine“ žaidimų konsolę su iš anksto įdiegtais net penkiais šimtais pačių įvairiausių klasikinių ir naujesnių žaidimų. Šį prietaisą, kaip ir įprastas žaidimų konsoles, galima prijungti prie televizoriaus, tiesa, su AV kabeliu, kurį rasite komplekte. Įsigijus šią konsolę taip pat gausite ir du valdymo pultelius, todėl žaidimais galėsite mėgautis ir kartu su draugais.

Šiame mažylyje tilpo net 500 pačių įvairiausių žaidimų, tarp kurių rasite įdiegtus nesenstančius šedevrus „Angrybird“, „Fifa 2006“, „PacMan“, keletą „Mario“ versijų ir legendinį „Donkey Kong“, kuris taip pat pasižymi versijų ir dalių gausa. Taigi, jeigu esate klasikinių žaidimų mėgėjas, išbandyti šį žaidimų kompiuterį turėtų būti tikrai įdomu.

Atkreipkite dėmesį ir į tai, jog „NES Game Machine“ yra pakankamai kompaktiškas ir neužims daug vietos kambaryje. Šios žaidimų konsolės svoris vos siekia 137 gramus, o jo išmatavimai lygūs 12,8 x 10 x 4,4 cm. Kaip matote, kompiuteris yra tikrai kompaktiškas, todėl nekils problemų ieškant jam vietos patalpoje. Komplekte rasite visus būtinus kabelius, tame tarpe ir EU lizdui tinkantį maitinimą.

Šią konsolę internetinė parduotuvė „TomTop“ parduoda už 25,99 $, o pasinaudoję nuolaidos kodu HTY7YX kainą sumažinsite 7 JAV doleriais. Pristatymas į Lietuvą nieko nekainuos. Prekės nuoroda: https://goo.gl/xtHN4f

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jei tam neprieštaraujate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti interneto naršyklėje ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku Sužinoti daugiau