„Microsoft“ ir „Harman Kardon“ pristatė išmanųjį garsiakalbį „Invoke“ su „Cortana“

„Microsoft“ ir „Harman Kardon“ paskelbė apie naują prijungiamą garsiakalbį su integruotu virtualiu asistentu „Cortana“ ir kitomis dirbtinio intelekto funkcijomis.

„Invoke“ dėka „Microsoft“ gerbėjai galės asistentui „Cortana“ pateikti klausimus ir duoti komandą atkurti melodiją, taip pat patikrinti paskirtus susitikimus, nustatyti priminimus, sužinoti eismo sąlygas, gauti informaciją apie orų prognozę, naujausius sporto rezultatus, naujienas ir pan. prietaisą galima naudoti balsu valdant išmaniųjų namų įrenginius, pvz., lempas ir termostatus. Tačiau „Microsoft“ pranešė, kad namų automatizavimo funkcijos veikia tik su kai kurių gamintojų įrenginiais.

Be to, naudojant „Invoke“, galite atsiliepti į skambučius ir skambinti naudojant laisvų rankų mobiliųjų telefonų įrangą, fiksuotojo ryšio telefonus ir bet kuriuos prietaisus su įdiegta „Skype“.

Invoke

Prisiminsime, kad „Samsung“ pernai lapkritį įsigijo „Harman International“. Apie savo darbą su išmaniuoju garsiakalbiu „Microsoft“ užsiminė 2016 metų gruodžio mėnesį, o 2017 m balandį papasakojo kai kurias detales.

„Invoke“ pardavimai JAV prasidės šį rudenį. Nauji produktai bus prieinami su juodos ir sidabro spalvos korpusais. Jų kaina vis dar nežinoma.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti