„Meizu MX7“ siūlys 3D Touch technologiją ir platformą „Helio X30“ už $ 280 kainą

Pastaruoju metu dažniausiai galima išgirsti diskusijas apie kinų „Meizu“ ruošiamą flagmaną „Pro 7“ ir gamintojo išmaniuosiuose ketinamus naudoti procesorius. Vis labiau tampa tikėtina teorija, kad flagmanas gaus mobiliąją platformą „Helio X30“, o tai didina skepticizmą dėl naujienos sėkmės.

Tačiau gamintojas vis dar tebeturi liniją „Meizu MX“, kuriai anksčiau priklausė aukščiausios klasės modeliai, o dabar informacijos apie ją pasirodo gana retai. Anoniminis šaltinis nusprendė užpildyti informacijos apie „Meizu MX7“ vakuumą, paviešinęs kai kurias išmaniojo charakteristikas ir pasiūlė pažvelgti į jį.

Meizu MX7

Manoma, kad „Meizu MX7“ gaus 5.5 colių paspaudimo jėgai jautrų  ekraną su 1920×1080 taškų raiška, „Helio X30“, iki 6 GB RAM, 16 megapikselių kamerą priekyje ir dvigubą 12 MP galinę. Savo dizainu naujasis produktas bus „Meizu MX6“ tęsinys, todėl tikėtis novatoriškų sprendimų nereikėtų. Pranašaujama, kad išmanusis telefonas išsaugos mBack pradžios mygtuką su pirštų atspaudų skaitytuvu, o jo kainą turėtų pradėti nuo 280 $ ribos. Deja, tikslios informacijos apie „Meizu MX7“ debiuto datą kol kas nėra.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti