LG pristatė televizorių seriją su Nano Cell technologija

LG televizorių gamyboje naudojamų technologijų sąrašą papildė dar viena naujovė – Nano Cell. Bendrovė pristatė naują televizorių seriją „Super UHD“, kurioje visi trys modeliai (SJ8000, SJ8500 ir SJ9500) yra aprūpinti skystųjų kristalų matricomis su vienodo dydžio dalelėmis, suteikiančiomis tikslesnį spalvų atkūrimą net žiūrint iš šono. Ši technologija sugeria perteklines šviesos bangas, taip apsaugant vaizdą nuo spalvų iškraipymo, slopinimo ir kitų nepageidaujamų efektų, sumažinančių vaizdo ryškumą.

Super UHD

LG taip pat paskelbė apie partnerystę su „Technicolor“, kurios metu bus siekiama pagerinti spalvų atkūrimą naudojant specialų režimą „Technicolor Expert“ ir pagerintą HDR technologiją. Kompanijos atstovai teigia, kad tai, kartu su „Dolby Vision“, HDR10 ir „High Log Gamma“ užtikrins tikslesnį spalvų atkūrimą.

Bendrovė planuoja patobulinti HDR taip, kad jos privalumus bus galima pajusti ir be specialaus turinio. Dėl minėtų nano elementų naudojimo televizoriuose atsiras Active HDR funkcija, kuri atskiras kiekvieno kadro sritis papildys HDR duomenimis ir vaizdą padarys labiau kontrastingu.

Super UHD

Atnaujinta operacinė sistema „webOS“ taip pat turėtų palengvinti naujų LG televizorių modelių savininkų gyvenimą. Nuotolinio valdymo pulto mygtukas „Magic Link“ suteiks greitą prieigą prie jūsų mėgstamų filmų ir serialų iš paslaugų tiekėjų, pavyzdžiui, „Netflix“ ir pateiks daugiau informacijos, pavyzdžiui, apie aktorių sudėtį. Televizorių prijungus per USB prie išmaniojo telefono arba kompiuterio bus galima peržiūrėti 360 laipsnių vaizdo įrašus.

Išsamios informacijos apie naują seriją nėra daug, tačiau žinoma, kad SJ9500 storis ploniausioje vietoje bus vos 0,68 cm.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti