„Lenovo Y720“ ir Y520 – pirmieji „Legion“ prekinio ženklo žaidimų nešiojamieji kompiuteriai

Las Vegase prasidėjo kasmetinė elektronikos paroda CES 2017. Pradėti savo pasirodymą renginyje nusprendė ir kinų kompanija „Lenovo“, kuri pristatė daug naujų įrenginių, įskaitant keletą nešiojamųjų kompiuterių. Verta atkreipti dėmesį į modelius Y720 ir Y520, kurie tapo pirmaisiais atstovais naujo „Lenovo“  prekinio ženklo „Legion“, kuriuo bus žymimi specialiai žaidimų mėgėjams skirti prietaisai. „Lenovo“ paskelbė, kad nešiojamieji kompiuteriai Y720 ir Y520 buvo sukurti atsižvelgiant į dialogą su tūkstančiais geimerių. Naujienos aprūpintos septintosios kartos „Intel Core i7“ procesoriais, 10-osios serijos NVIDIA vaizdo plokštėmis, iki 16 GB talpos DDR4 tipo operatyviosios atminties ir „Thunderbolt 3“ jungtimis.

Lenovo Legion Y720

„Lenovo Legion Y720“ gavo IPS ekraną su 3840×2160 taškų raiška ir neatspindinčia danga, atskirą grafikos plokštę „NVIDIA GeForce GTX 1060“, klaviatūrą su RGB apšvietimu (pasirinktinai) ir integruotą „Xbox One Wireless“ imtuvą, kuris leidžia prijungti iki keturių „Xbox One“ valdiklių. Be to, šis modelis yra pirmasis pasaulyje kompiuteris su „Windows“, palaikantis erdvinio garso technologiją „Dolby Atmos“.

Antrasis modelis – „Lenovo Legion Y520“ komplektuojamas su grafikos plokšte „NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti“, dviem 2W galios „Harman“ garsiakalbiais, palaikančiais „Dolby Audio Premium“,  ir klaviatūra su aviečių spalvos apšvietimu (pasirinktinai).

Abu nešiojamieji kompiuteriai veikia valdomi „Windows 10 Home“ operacinės sistemos bei turi įdiegtą biuro programų paketą „Microsoft Office 2013“ ir „Lenovo“ programinę įrangą. Abi naujienos taip pat gavo USB Type-C jungtis.

„Lenovo Legion Y520“ bus galima įsigyti jau ateinantį mėnesį už kainą prasidedančią nuo 899,99 dolerių, o „Lenovo Legion Y720“  bus parduodamas nuo šių metų balandžio ir kainuos nuo 1399 $.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti