„Kyocera DuraForce Pro“ gavo safyro stiklą ir veiksmo kamerą

Tarptautinėje elektronikos parodoje CES 2017 Japonijos kompanija „Kyocera“ pristatė patobulintą „DuraForce“ išmanųjį telefoną, kuris bus skirtas tik JAV operatoriaus „Verizon“ klientams. Prietaisas gavo priekinio skydelio safyro apsaugą ir dvigubą galinę kamerą. Pagrindinis modulis yra 13 megapikselių raiškos, o antrasis pasižymi labai plačiu matymo kampu (135 laipsnių). Šis derinys  „Kyocera“ atstovams leidžia ją vadinti veiksmo kamera, įmontuota į išmanųjį telefoną.

Kyocera DuraForce Pro

„DuraForce Pro“ korpusas yra atsparus smėlio audroms, vibracijai, kritimui iš 1,5 metro aukščio, sūriam rūkui, saulės radiacijai, drėgmei, ekstremalioms temperatūroms (nuo -20 iki +60), temperatūros šuoliams, dideliam aukščiui, lijundrai ir lietui su vėju (MIL-STD-810G standarto procedūros). Išmanusis taip pat yra apsaugotas nuo vandens ir dulkių patekimo pagal IP68 standarto reikalavimus ( gali išbūti 30 minučių 2 metrų gylyje). Be to, jis nekelia sprogimo pavojaus (Class I, Division 2, Group A-D, T4). Po vandeniniu „DuraForce“ ne tik „išgyvena“ bet ir toliau sekmingai dirba. Visų pirma, automatiškai įjungiamas fotoaparato valdymo režimas be jutiklinio ekrano naudojimo. Ekranas atpažįsta lietimus su pirštinėmis.

Kyocera DuraForce Pro Kyocera DuraForce Pro

„Kyocera DuraForce Pro“ naudoja 3240 mAh talpos bateriją su bevieliu įkrovimu Qi, 5 colių Full HD ekraną,  lustą „Qualcomm Snapdragon MSM8952“ su 1,5 GHz dažniu, 3 GB RAM, 32 GB vidinės atminties, Nano-SIM lizdą, 5  megapikselių priekinę kamerą, turi maitinimo mygtuke integruotą pirštų atspaudų skaitytuvą ir palaiko PTT+ (Push To Talk Plus).

Išmanusis telefonas „Verizon“ klientams kainuos 408 $.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti