„Graalphone“ pakeis keturis prietaisus

Elektronikos parodoje CES 2017 buvo suorganizuota daug aukšto lygio pranešimų ir pristatyta daugybė neįprastų įrenginių. Neliko nepastebėtas ir Prancūzijos kompanijos „Graalphone“ prietaisas. Gamintojo vardu pavadintas įrenginys iškart apjungia keturis prietaisus. „Graalphone“ pirmiausia yra „Android“ išmanusis telefonas su 5 colių Full HD ekranu, aštuonių branduolių procesoriumi, 8 GB RAM ir 256 GB ROM. Antra, „Graalphone“ – tai 7 colių planšetė su „Android“ operacine sistema. Trečia, prietaisas yra kompaktiškas 7 colių nešiojamasis kompiuteris su „Windows 10“. Ir ketvirta, „Graalphone“ taip pat gali būti naudojamas kaip kamera su penkių kartų optiniu priartinimu.

CES 2017 parodoje Prancūzijos kūrėjai turėjo vieną tikslą – pademonstruoti kompaktiško „4 in 1“ prietaiso koncepciją. Netolimoje ateityje specialistai planuoja šiek tiek pagerinti „Graalphone“. Labiausiai tikėtina, kad galutinė šio modelio versija gaus gerokai plonesnį korpusą. Be to, kūrėjai taip pat planuoja padirbėti su skirtingų operacinių sistemų programinės įrangos integravimu.

Graalphone

Neįprasto prietaiso idėja kilo gerai žinomam išradėjui, inžinieriui ir buvusiam matematikos mokytojui Rauliui Parienti. Šis Prancūzijos išradėjas turi daugiau nei 100 ambicingų patentų ir daug prestižinių apdovanojimų. Pavyzdžiui, Rauliui priklauso NFC kortelių realizacijos projektas, kuriuo paryžiečiai naudojasi apmokėdami už visuomeninį transportą. Ponas Parienti taip pat užpatentavo idėją veidrodinį paviršių naudoti kaip lyginimo lentą, prietaisą nuskenuojantį tekstą ir galintį jį paversti į garso failą arba konvertuoti į Brailio raštą, skirtą silpnaregiams vartotojams.

Autorius pasigyrė, kad kai kurios kompanijos, tame tarpe „Huawei“ ir „Sony“, jau domėjosi jo išradimu, kadangi rinkoje šiuo metu nieko panašaus nėra.

Tikimasi, kad „Graalphone“ bus pradėtas pardavinėti 2017 pabaigoje arba 2018 pradžioje ir kainuos nuo 800 iki 1000 dolerių.