„Google“ pristato platformą „Android Things“

„Google“ garsėja tuo, kad dažnai praneša apie naujus projektus ir užbaigia jau esamus. Pernai kūrėjams skirtoje konferencijoje paieškos milžinė pristatė dvi daiktų interneto platformas: „Brillo“ ir „Weave“. Pirmoji buvo „Android“ pagrįsta operacinė sistema, skirta prie interneto prijungtiems prietaisams, o antroji buvo numatyta tinklų sujungimui ir ryšiui su debesų paslaugomis. Ir dabar, praėjus vos pusmečiui, „Google“ pristatė naują operacinę sistemą pavadintą „Android Things“, kuris pakeis „Brillo“.

„Android Things“ yra kompleksinis sprendimas, skirtas kurti daiktų interneto prietaisus „Android“ pagrindu. Naujoji operacinė sistema turi grįžtamąjį ryšį su „Brillo“ projektais, todėl kūrėjams viskas turėtų būti pažįstama. Jie gali naudoti „Android“ API ir „Google“ paslaugas su jau gerai žinomomis priemonėmis: „Android Studio“, „Google Play Services“ ir „Google Cloud Platform“.

Daiktų interneto sistemų su „Android Things“ sukūrimui „Google“ rekomenduoja naudoti jau egzistuojančias platformas, pvz., „Intel Edison“, „NXP Pico“, „Raspberry Pi 3“ ir pan.

Susidomėję asmenys jau galima atsisiųsti „Android Things“ išankstinę versiją ir susipažinti su nauja sistema oficialioje svetainėje.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti