Geriausi planšetiniai kompiuteriai 2015

Planšetiniai kompiuteriai šiuolaikiniam žmogui suteikia galimybę visada turėti po ranka prieigą prie interneto, taip pat užimti savo laisvalaikį įvairiais žaidimais ar tūkstančiais naudingų programų. Dabartinė modelių įvairovė yra labai didelė, ir ji neapsiriboja vien operacine sistema, įrenginio dydžiu ir kaina. Visa tai daro planšetės pasirinkimą sunkia užduotimi.

Žemiau trumpai aprašysime keletą, mūsų subjektyvia nuomone geriausių šiuo metu parduodamų planšetinių kompiuterių.

Geriausia planšetė: „Apple iPad Air 2“Geriausia planšetė: „Apple iPad Air 2“

Už 499 JAV dolerių gausite labai gerą planšetę. Ji turi vieną iš sparčiausią lustą „A8X“, puikią kamerą ir ekraną be atspindžių, be to jam rasite daugybę sukurtų programų. Sverdamas 444 gramus ir turėdamas 6 mm storio korpusą jis atrodo subtilus ir elegantiškas. Į šį modelį „Apple“ pridėjo pirštų atspaudų skaitytuvą „Touch ID“, kuris pakeičia slaptažodžio įvedimą ir naudojamas prisijungiant prie „Apple Pay“ (tik iOS 8.1). Be to, galėsite planšetės pagalba atsiliepti į skambučius, kurie ateina į Jūsų „iPhone“.

Geriausia planšetė multimedijai: „Amazon Fire HDX 8.9“Geriausia planšetė multimedijai: „Amazon Fire HDX 8.9“

„Amazon“ – pirmasis planšetinių kompiuterių gamintojas, kuris įgyvendino „Dolby Atmos“ palaikymą. Tai reiškia, kad, kai prijungsite ausines ir žiūrėsite filmą su erdviniu garsu, viską girdėsite taip, kaip tai sumanė režisierius. Be to planšetė turi puikų 2560 x 1600 pikselių rezoliucijos ekraną ir turi tėvų kontrolės funkciją. „Amazon Fire HDX 8.9“ kainuoja 379 JAV dolerius.

Geriausia planšetė-transformeris: „Asus Transformer Book T200“Geriausi planšetiniai kompiuteriai 2015

„Asus Transformer Book T200“ papildys Jūsų prietaisų kolekciją iš karto 12 colių planšete ir kompaktišku nešiojamu kompiuteriu. Sistemos „širdis“ yra keturių branduolių „Atom“ ir vidinis 64 GB talpos diskas, kurį galima papildyti, įrengiant kitą diską klaviatūros modulyje. Numatomas darbo be įkrovimo darbo laikas iki 6,5 valandos. Nors „Surface Pro 3“ galingesnis sprendimas, „T200“ bus praktiškesnis sprendimas tiems, kurie nori sutaupyti. „Asus Transformer Book T200“ kaina – $469.

Geriausia „Android“ planšetė: „Samsung Galaxy Tab S 10.5“Geriausia „Android“ planšetė: „Samsung Galaxy Tab S 10.5“

Šios planšetės 2560 x 1600 pikselių rezoliucijos ekranas naudojant lauke suteikia daug ryškesnį ir sodresnį vaizdą nei „iPad Air“, o žaidimai jame atrodo nuostabiai. Be to, ši 6,6 mm storio planšetė turi daug kitų privalumų: galingas „Eyxnos 5 Octa“ procesorius, devynios valandos darbo, geras programų rinkinys ir nuotolinio valdymo telefonu galimybė. Visa tai daro „Galaxy Tab S“ vienu iš geriausių planšečių, kurias galite nusipirkti šiandien.

Geriausia pigi planšetė: „Amazon Fire HD 6“Geriausia pigi planšetė: „Amazon Fire HD 6“

Su 99 JAV dolerių kaina „Amazon“ atveria kelią naujos kartos nebrangioms, bet galingoms planšetėms. Šis gerai surinktas prietaisas gaminamas įvairių spalvų ir turi daug ryškesnį ekraną, nei jo kainų diapazono konkurentai. Tarp planšetės privalumų verta paminėti vieną iš geriausių tėvų kontrolės sistemų, keturių branduolių procesorių ir 8,5 valandas veikimo be įkrovimo.

Geriausia „Windows“ planšetė: „Lenovo ThinkPad 10“Geriausia „Windows“ planšetė: „Lenovo ThinkPad 10“

Šis planšetinis kompiuteris turi viską ko reikia pilnaverčiam biuro darbui. Už 540 $ kainą jis gali pasigirti turintis aktyvią plunksną, galingą „Atom Z3795“ lustą ir 2 GB operatyvinės atminties. Baterija gali užtikrinti autonominį prietaiso veikimą naršant internete iki 8 valandų ir 43 minučių. Jis turi ne tik „HDMI“ išvestį ir SD kortelės lizdą, bet ir pilno dydžio USB 2.0 jungtį. 10 colių ekranas su 1920 x 1200 pikselių raiška duoda aiškų ir ryškų vaizdą. Be viso to planšetė dar turi prijungiamą klaviatūrą.

Geriausia naujiena: „Dell Venue 8 7000“Geriausia naujiena: „Dell Venue 8 7000“

Šios, 400 dolerių vertės planšetės su plonu rėmeliu dizainas yra puikus. 8.4 colių įstrižainės matrica turi 2560 x 1600 pikselių raišką. Į 6 milimetrų korpusą sumontuoti „MaxxAudio“ garsiakalbiai, „Atom“ procesorius ir SD kortelių lizdas. „Dell Venue 8 7000“ pirma planšetė, kurioje naudojama „Intel RealSense“ kamera su objektų fokusavimo keitimu po kadro nufotografavimo.