„Elephone S8“ – dar vienas „Xiaomi Mi Mix“ ir „Sharp Aquos“ konkurentas

Nemaža gamintojų dalis jau pristatė savo  versijas išmanių telefonų su lenktais ekranais, o po „Xiaomi Mi Mix“ anonso, atrodo, kad nenugalimą norą pagaminti iš trijų pusių berėmį prietaisą pajuto ir kitos Kinijos bendrovės.

Neseniai rašėme apie ZTE ruošiamą įspūdingą naujieną, o dabar pasirodė gandai, kad grandams nusileisti neketina ir trečiojo ešelono išmaniųjų gamintojas „Elephone“, kuris pasiūlys savo naują flagmaną S8. Telefono dizainas savo stiliumi bus panašus į „Xiaomi Mi Mix“ ir „Sharp Aquos“, kurie rinkoje jau parduodami. Tačiau žadama, kad „Elephone S8“ bus dar galingesnis ir inovatyvesnis už konkurentų analogus.

Elephone S8

Išmaniajame telefone bus įlituotas aštuonių branduolių lustas, greičiausiai, sukurtas „MediaTek“. Kaip ir „Elephone S7“, būsimos naujienos galinis dangtelis bus pagamintas iš kompozicinės medžiagos, kuri ant korpuso sukuria įdomų šviesos žaismą. Naujas prietaisas iš pirmtako paveldės užlenktus ekrano kraštus ir siaurus rėmelius. Prognozuojama, kad „Elephone S8“ išlaikys bazinę S7 konfigūraciją ir turės 4 GB RAM, bei galimybę išplėsti vidinę atmintį kortelėmis. Gamintojas žada nustebinti vartotojus nestandartine x fotoaparato ir už pirštų atspaudų skaitytuvo vieta.

Žinoma, tokios specifikacijos ne visiškai atitinka įprastą flagmanų konfigūraciją, tačiau „Elephone“ niekada nepretendavo į Premium segmentą, o pirkėjus privilioti  stengiasi žema kaina.

 

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Rodyti komentarus (1)