„Dell“ pristatė rimtą konkurentą „MacBook Air“: madingas rausvas korpusas ir iki 22 val. tarnaujanti baterija

IT milžinė „Dell Technologies“ pristatė atnaujintą nešiojamąjį kompiuterį „XPS 13“, jau laikomą ne tik viena stilingiausių sezono technologinių naujienų, bet ir bene kompaktiškiausiu šių laikų kelionių palydovu itin lengvų nešiojamųjų kompiuterių (angl. ultrabook) kategorijoje. Greta madingos rožinės („Rose gold“) spalvos korpuso ir berėmio ekrano, beveik penktadaliu už 13 colių „MacBook Air“ mažesnis „Dell“ flagmanas leidžia pajusti „Kaby Lake“ procesorių galią ir mėgautis smarkiai prailgintu baterijos tarnavimo laiku.

Dell XPS 13
Dell XPS 13

„Dell“ rudenį pasitiko ir kitomis kompiuterių naujienomis – tarp atnaujintų įrenginių galima rasti išskirtinio dizaino, spalvinės gamos bei dydžių „Inspiron“ nešiojamuosius kompiuterius. Šie modeliai pasižymi dar didesne galia ir suteikia išskirtinę vizualinę patirtį dėl palaikomos „True Color“ technologijos, garantuojančios spalvų atvaizdavimą didžiausiu tikslumu.
Mažiausias pasaulyje 13 colių nešiojamasis kompiuteris – nuo šiol ir rožinis
Atnaujintas „XPS 13“ pasižymi aukščiausios klasės, elegantišku ir kruopščiai apgalvotu dizainu. Šalia anksčiau pristatyto sidabrinio modelio siūlomas ir stilingas rausvos spalvos („Rose Gold“) korpusas. 13 colių kompiuteris su aukštos raiškos berėmiu „InfinityEdge“ ekranu – mažiausias 13 colių nešiojamasis kompiuteris rinkoje, o būdamas vos pusės colio storio, pretenduoja ir į ploniausių nešiojamųjų kompiuterių kategoriją.

Dell XPS 13
Dell XPS 13

Patobulintas „XPS 13“ yra dar didesnės galios ir gerokai prailgintu baterijos tarnavimo laiku. Pakeistas ir iš išorės, ir viduje, naujasis įrenginys kritikų šiandien vadinamas ne tik vienu patraukliausių pasirinkimų tarp „Windows“ operacinės sistemos kompiuterių, bet ir bene stipriausiu 13 colių „MacBook Air“ konkurentu.

Išskirtiniai atnaujinto „XPS 13“ bruožai:
•    Naujas rožinės („Rose Gold“) spalvos korpusas;
•    Nauji septintos kartos „Intel Core“ procesoriai;
•    Didesnė baterijos talpa (60 Whr). Be papildomo krovimo baterija gali veikti iki 22 valandų (su „Full HD“ ekranu) arba iki 13 valandų  (su „Quad HD+“ ekranu);
•    „Killer 1535 Wireless-AC“ technologija, užtikrinanti dar spartesnį ir stabilesnį bevielį ryšį;
•    Vizualiai berėmis „Full HD“ arba „UltraSharp QHD+ InfinityEdge“ ekranas;
•    Vizualiai berėmis 13.3 colių įstrižainės ekranas, įkomponuotas į 11 colių įstrižainės rėmelį;
•    Mažiausias pasaulyje 13 colių nešiojamasis kompiuteris (17 proc. mažesnis už 13 colių „MacBook Air“ ). Kompiuteris sveria nuo 1,22 kg, korpuso storis siekia 9-15 mm;
•    Aliuminio ir anglies pluošto korpusas bei ekraną dengiantis „Corning Gorilla Glass“ apsauginis stiklas užtikrina ne tik patrauklų dizainą, bet ir ilgaamžiškumą.
„Inspiron 15 (5000)“ ir „Inspiron 17 (5000)“ – spalvingas dizainas individualiam stiliui

Inspiron 17 (5000)
Inspiron 17 (5000)
Inspiron 15 (5000)
Inspiron 15 (5000)

„Dell“ atnaujinimai neaplenkė ir „Inspiron“ serijos kompiuterių – naujieji 15 ir 17 colių „Inspiron 5000“ modeliai yra itin plataus korpuso spalvų ir procesorių pasirinkimo. „Inspiron 15 5000“ labiau pritaikyti vartotojams, kurie dalijasi asmeniniu kompiuteriu su šeimos nariais.  O „Inspiron 17 5000“ – puikus stacionaraus kompiuterio pakaitalas, ne tik sutaupantis vietos ant stalo, bet ir suteikiantis galimybę dirbti bei pramogauti už namų ribų.

Išskirtiniai šių modelių bruožai:
•    Plonesnis, naujo dizaino korpusas. Galima rinktis iš įvairiausių spalvų: nuo juodos ar matinės pilkos iki žaismingų „Sparkling White“, „Midnight Blue“, „Fog Night“, „Bali Blue“ ir „Tango Red“ atspalvių;
•    Itin ryškus vaizdas su pasirenkama „Full HD“ raiška ir jutikliniu ekranu (15 colių modeliuose);
•    „TrueColor“  technologija užtikrina tikroviškesnę ir iki dviejų kartų ryškesnių nuotraukų bei vaizdo įrašų peržiūrą;
•    DVD įrenginys duomenims saugoti arba žiūrėti vaizdo įrašus;
•    Didelė sparta su naujausiais septintos kartos „Intel Core i5” ir “Intel Core i7“ procesoriais, didesne talpa bei pasirenkama diskretine vaizdo plokšte.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti