Atnaujintos „Precision“ mobilios darbo stotys – dar daugiau spartos ir atminties

Kūrybinių profesijų atstovai išgyvena bene pačius geriausius laikus – naujausios technologijos šiandien atveria išskirtines galimybes ne tik asmeninių kompiuterių naudotojams, bet ir profesionalams. Vaizdo montavimo specialistai ir menininkai, architektai ir inžinieriai – visi jie šiandien gali peržengti iki šiol turėtų galimybių ribas dėl įvairių virtualios ir papildytos realybės sprendimų.

Praėjusį rudenį pristačiusi naują mobilių darbo stočių „Precision“ liniją, šiandien JAV technologijų milžinė „Dell Technologies“ inžinieriams, grafikos dizaineriams ir kitiems profesionalams savo asortimente siūlo dar kokybiškesnę darbo šiais įrenginiais patirtį.

„Precision“ mobilios darbo stotys pasižymi didesne sparta ir atmintimi bei leidžia duomenis apdoroti greičiau. Tai puikiai dera su plonesniu ir lengvesniu korpusu, vienu geriausių rinkoje dizainų bei puikios kokybės ekranu.

„Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ ­– ketvirtadaliu spartesnė atmintis

Atnaujinti „Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ modeliai, priklausantys „Precision 7000“ serijai, turi du naujus „Intel Xeon“ procesorius – „E3-1545 v5“ ir „E3-1575 v5“, kurie pasižymi iki 20 proc. didesne sparta, lyginant su ankstesnės kartos modeliais. Naujieji „Intel Xeon“ – šiuo metu patys galingiausi į „Dell Technologies“ mobilias darbo stotis diegiami procesoriai. Kiekvienas naujojo procesoriaus branduolys ir duomenų srautas turi prieigą prie 128 MB papildomos atminties, integruotos į patį procesorių. Naujieji lustai turi „Iris Pro“ grafikos technologiją, taip pat aparatines duomenų apsaugos ir administravimo priemones, leidžiančias sumažinti veiklos sąnaudas.

precision-workstation-2

Be kita ko, atnaujinta „Precision 7000“ serija taip pat pasižymi spartesne atmintimi. Glaudžiai bendradarbiaudama su partneriais „Dell Technologies“ darbo stotis „Precision 7510“ ir „Precision 7710“ aprūpino DDR4 „SuperSpeed“ 2667 MHz spartos operatyviąja atmintimi, kurios maksimali talpa siekia 32 GB. Tai – net 23 proc. spartesnė atmintis, palyginti su ankstesnės kartos kompiuteriais[1].

Dėmesys saugumui ir išplėstos virtualios realybės galimybės

Atnaujintos ir „Precision 15 (5510)“ mobilios darbo stotys – įmontuotas galingesnis ­procesorius „Intel Core i5-6440HQ“. „Precision 15 (3510)“, „Precision 15 (7510)“ ir „Precision 17 (7710)“ modeliai palaiko ECC atminties klaidų korekcijos technologiją „Dell Reliable Memory Technology Pro“, leidžiančią dar labiau sustiprinti duomenų apsaugą. Šios inovacijos suteikia galimybę vartotojams atlikti kompiuterizuotus projektavimo ir kitus darbus greičiau, saugiau ir efektyviau. Naudojant daugelio gijų arba branduolių duomenų apdorojimo režimą, šios darbo stotys turi galimybę pasinaudoti papildoma atmintimi, todėl skaičiavimai atliekami žymiai greičiau.

Precision 7510 Non-Touch Mobile Workstation on an office desk, connected to two UP3216Q UltraSharp monitors, a Big Mountain Express Dock, and Dell KM714 Premium wireless keyboard and mouse. SF: sf_5kmonitors_adobe_premiere_pro-3.psd

Šį pavasarį „Dell Technologies“ taip pat pristatė naujas darbo stočių virtualios realybės konfigūracijas ir pirmąją darbo stotį „Precision Tower“, leidžiančią profesionalams kurti virtualios realybės turinį. Siekiant pagerinti šią vartotojų patirtį, „Precision Tower“ ir „Precision R7910 Blade“ darbo stotys buvo atnaujintos naujais „Intel Xeon E5-2600 Broadwell“ procesoriais su didesniu branduolių skaičiumi, kurie pasižymi dar didesniu efektyvumu atliekant tos pačios užduoties veiksmus vienu metu. Visa tai idealiai tinka 3D modeliavimui ir animacijos kūrimui, pavyzdžiui, „Precision“ darbo stotis naudojo filmo „Angry Birds“ kūrėjai.

[1] „Dell Performance Labs“ 2016 m. gegužės mėnesio našumo testo duomenys. Naudotas testinis paketas „AIDA64 v5.6“. Palyginimas atliktas naudojant analogišką darbo stotį „Dell Precision 15 (7510)“ su procesoriumi „Intel® Core™ i7-6820HQ“. Vienintelis kompiuterių skirtumas – operatyvioji atmintis. Realus spartos lygis gali skirtis, priklausomai nuo konfigūracijos, naudojimo aplinkybių ir gaminio ypatumų.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti