Atnaujinta „Lenovo X1“ linija atvyko į CES 2017

CES 2017 technologijų parodoje „Lenovo“ pristatė atnaujintą nešiojamųjų kompiuterių X1 liniją, kuri apima „X1 Carbon“, „X1 Yoga“ ir „X1 Tablet“. Naujienos išlaikė atpažįstamą formą, tačiau gavo šiuolaikiškesnę „geležį“ ir naujų galimybių. Pavyzdžiui, „Lenovo X1 Carbon“ dabar palaiko „Windows Hello“ autentifikavimą ir siūlo naujų spalvų korpusus. Savo ruožtu „X1 Tablet“ dabar galės veikti kaip projektorius, o „X1 Yoga“ leis efektyviau dirbti su plunksna ir nudžiugins atnaujintu OLED ekranu.

Lenovo X1 Carbon

Penktosios kartos verslo ultrabook‘ą „Lenovo X1 Carbon“ bus galima įsigyti dviejų spalvų (juodos ir sidabro). Atnaujintas modelis siūlys iki 15,5 valandų baterijos veikimo laiką bei labai ploną ir lengvą konstrukciją (1,1 kg svoris).

Lenovo X1 Carbon Lenovo X1 Carbon
Kompiuteris naudoja 14 colių IPS ekraną, „Thunderbolt 3“ jungtį, turi įmontuotą didelės spartos LTE modulį, IR kamerą su veido atpažinimo funkcija ir pirštų atspaudų skaitytuvą.

„Lenovo X1 Carbon“ bus galima įsigyti jau vasarį. Kaina prasidės nuo 1349 $.

Lenovo X1 Tablet

Atnaujintas „Lenovo X1 Tablet“ gavo „2 in 1“ formą, palaiko nuimamus modulius (vienas iš jų gali 5 valandomis prailginti darbo laiką), turi tvirtą korpusą ir integruotą projektoriaus funkciją.
Lenovo X1 Tablet
„Lenovo“ taip pat giriasi planšetinio kompiuterio stovo plačiomis galimybėmis.

„ThinkPad X1 Tablet“ kainuos nuo 949 dolerių, o įsigyti jį bus galima nuo kovo.

Lenovo X1 Yoga

Nauja „Lenovo X1 Yoga“ be firminio dizaino gali pasigirti 14 colių OLED ekranu su 100% „Adobe RGB“ aprėptimi, „Intel Iris“ grafika, iš anksto įdiegta „Windows 10“ ir nauja plunksna „ThinkPad Pen Pro“ su patobulintu galiuku.

Lenovo X1 Yoga

Gamintojas taip pat patobulino klaviatūrą, kuri planšetės režime dabar gali būti visiškai plokščia.

„Lenovo X1 Yoga“ kainuos nuo 1499 $. Ši naujiena parduotuves pasieks vasario mėnesį.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti