55 colių įstrižainės „Sony“ OLED televizoriaus tikimasi sulaukti 2017 m

Internete pasirodė informacija, kad korporacija „Sony“  kitais metais planuoja į rinką išleisti ne mažiau kaip du televizorių modelius, naudojančius organinių šviesos diodų (OLED) matricas. „Sony“ planus atskleidė organizacijos „OLED Association“ vadovas Barry Youngas. Japonijos kompanija ruošiasi išleisti 55 ir 65 colių įstrižainės OLED televizorius. Skiriamoji geba abiem atvejais bus 3840 × 2160 vaizdo taškų, kuri atitinka 4K formatą.

Neoficialiais duomenimis, „Sony“ televizoriams ekranus tieks „LG Display“. Beje, LG 2107 metais taip pat numatė naujų OLED televizorių anonsą, įskaitant lenktus modelius ir ypač plonus ir lanksčius „Wallpaper OLED TV“ serijos prietaisus.

Pasak Barry Youngo, korporacija „Sony“  ketina pasiūlyti 55 colių OLED televizorių už maždaug  2000 dolerių, o 65 colių – už 3000 $ kainą. Prognozuojama pardavimų apimtis yra, atitinkamai,  80 ir 120 tūkstančių vienetų. Taigi, „Sony“ mano, kad didesnės įstrižainės modelis bus populiaresnis. Parduotuvėse naujieji televizoriai turėtų pasirodyti ateinančių metų antroje pusėje.

Pin It

4 komentarų apie “55 colių įstrižainės „Sony“ OLED televizoriaus tikimasi sulaukti 2017 m

 1. Visokie LED LCD atgyvenos, o brangūs…
  Telefonai jau senai turi AMOLED
  Kodėl Sony japonai nežaidžia PS4 nakti ir nemato,kad jų brangūs LED LCD Bravia Triluminos ekranai su begale spalvų, švyti juodą spalvą?
  Gamina Oled…
  Nu kada… Nu kada… Nu kada? Kiek kainuos?

  • Topcom 2017 sausio 18 11:20 - Atsakyti Autorius

   AMOLED gamina Samsung ir iš kitų gamintojų už juos prašo proto ribose esančią kainą, tačiau jų turima gamykla leidžia pagaminti tik iki 12 colių matricas (gal 14, nepamenu tiksliai).
   Televizorių OLED rinkos virš 90 proc. užima LG, žodžiu, monopolis, tačiau kinai jau sparčiai juos vejasi ir šiemet ketina ateiti į Europą http://topcom.lt/kinijos-bendroves-pradejo-gaminti-oled-ekranus/. Tada viskas stos į savo vietas.
   Sony gaminiai tikrai nebus pigūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.