5 „protingi“ prietaisai jūsų virtuvei

Virtuvė – ne tik namų širdis, tačiau ir jų smegenys, juk čia dažnai priimami svarbiausi sprendimai. Norisi, kad kiekvienas virtuvės prietaisas būtų ne tik patikimas pagalbininkas, bet ir savarankiškai atliktų dalį įprastinių operacijų. Pažiūrėkime kokių „protingų“ prietaisų virtuvei galima įsigyti jau dabar.

Išmanusis virdulys “iKettle”

Bendrovės „Smarter“ gaminys valdomas su išmaniuoju telefonu per Wi-Fi bevielį ryšį. Įdiegę tam skirtą programą, galėsite ne tik pradėti virimo procesą, bet taip pat gausite pranešimą, kad jau atėjo laikas eiti į virtuvę ir pasidaryti puodelį arbatos. Be to galima nustatyti „iKettle“ įsijungimo laiką, pavyzdžiui, virdulys gali įsijungti kartu su žadintuvu.

iKettle

Prietaiso korpusas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir galite įsigyti jam skirtą spalvotą dėklą. Virdulys, dirbant „Thermo“ režimu, gali išlaikyti norimą vandens temperatūrą.

virdulys

„Belkin WeMo Switch“ – net elektros šakutės lizdas gali būti protingas

Belkin WeMo Switch

„WeMo Switch“ yra vienas iš tų prietaisų, kurie nėra pastebimi iš pirmo žvilgsnio, bet yra svarbi „protingo namo“ dalis. Valdyti prie maitinimo prijungtus prietaisus galima išmaniuoju telefonu naudojant Wi-Fi, 3G arba 4G ryšį. Telefone įdiegta speciali programinė įranga leidžia namuose vienu metu kontroliuoti visus „protingus lizdus“ ir nustatyti jų įjungimo ir išjungimo tvarkaraštį.

SvarstyklėsSITU“ yra protingesnės nei atrodo

SITU

Išmaniąsias svarstykles „SITU“ prie savo „iPad“ galėsite prijungti bevieliu „Bluetooth“ ryšiu. Kartu su svarstyklėmis gaunama programa, kurią reikės įdiegti planšetėje, gali nustatyti sveriamų produktų svorį ir juose esančių kalorijų ir maistinių medžiagų kiekį. Tiesiog paspauskite ant sveriamo produkto paveikslėlio programoje ir viską apie jį sužinosite.

„Samsung WW9000“ – ar jums rašo laiškus skalbimo mašina?

Samsung WW9000

Skalbimo mašina nėra iš tų įrenginių, kurie statomi tik virtuvėje, tačiau daugelio daugiabučių vonios kambario dydis neleidžia ten patalpinti prietaiso. „Samsung WW9000“ išmanumas pasireiškia tuo, kad skalbimo mašina ne tik išskalbs nešvarius drabužius, bet taip pat atsiųs jums pranešimą apie ciklo pabaigą. Su išmaniuoju telefonu galite pradėti skalbimą ir jį laikinai sustabdyti. Šeši specialūs režimai, pavyzdžiui, „po maisto gaminimo“ arba „aktyvūs vaikai“, prietaisą taip pat daro „protingesniu“.

„AGA iTotal Control“ – viryklė su nuotoliniu valdymu

AGA iTotal Control

Išmanusis telefonas, planšetė arba kompiuteris gali per atstumą valdyti „AGA iTotal Control“ maisto gaminimo procesą. Viryklė yra padalinta į keturias zonas, kurios gali būti kontroliuojamos atskirai, pavyzdžiui, galima palikti įjungtą orkaitę, zoną kurioje kas nors kepa atjungti, o kurioje verda – įjungti. „AGA iTotal Control“ turi lietimui jautrų ekraną, tam atvejui jei  nenorite jos valdyti nuotoliniu būdu. Išmanioji viryklė taip pat gali atsiųsti SMS pranešimą apie maisto gaminimo pabaigą.

Panašūs įrašai Daugiau šio autoriaus straispnių

Komentuoti